אודות

אודות

ברוכים הבאים להרשמה לשירות.

השבוע הראשון לשימוש באתר אינו כרוך בתשלום! במנוי חבילה ביתית לאחר סיום שבוע הניסיון תוכלו לבחור האם להמשיך ולהשתמש בשירות תמורת תשלום חודשי קבוע ומתחדש בסך 14.90 ₪ . במידה ולא תהיו מעוניינים אנא עדכנו אותנו על כך במייל, שאם לא כן, יחויב כרטיס האשראי שלכם באופן אוטומטי לאחר תקופת הניסיון. במנוי חבילה עסקית החיוב מראש לכל השנה.

שירות הטלוויזיה פליי קידס TV  מבוסס על חבילת מנוי זולה מאוד, הכוללת מגוון רחב של תכנים חינוכיים ואיכותיים לילדים לצפייה בטוחה, ללא הגבלה וללא עלות נוספת לקהל מנויי השירות, בהן מגוון סדרות טלוויזיה, סרטים, של מיטב כוכבי הילדים

רק ללחוץ ״לצפות״ וליהנות!

חבילת מנוי ביתי  כוללת גישה לצפייה ללא הגבלה לספריות הVOD  הענפה שלנו משני מכשירים בו זמנית על אותה רשת במנוי ביתי

חבילת מנוי עסקית כוללת הרשאה לשימוש בכמה כיתות בו זמנית בבתי ספר ובגני ילדים עד 7 כיתות בו זמנית באותה רשת

שירות פליי קידס TV  מציע היום את המנוי המשתלם בישראל, כולל גישה ממגוון מכשירים חכמים ואיכות צפייה מתקדמת. הגישה לשירות דורשת חיבור אינטרנט קווי, אלחוטי או סלולרי יציב על מנת ליהנות מאיכות מקסימלית בצפייה. אתם מוזמנים להצטרף וליהנות כבר עכשיו מחוויית הצפייה של פליי קידס TV.

מייל: customers@playkids.co.il טלפון: 03-6819154

אנא מלאו את הפרטים הבאים ההרשמה מאובטחת!

 

המשך לאחר ההרשמה

מערכת האתר מתחייבת לעשות את מרב המאמצים בכדי להגן על חיסיון הנתונים של הנרשמים לאתר, כמובן במסגרת החוק. צוות האתר מאחל לכם גלישה ושימוש מהנה בתכנים אשר האתר מציע ,מקווים לראותכם בין חברנו.

הצפייה בכל בתכנים באתר פתוחה כל החודש  וללא הגבלת זמן