תקנון השירות

תקנון האתר - תנאי השימוש בשירות

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט playkids.co.il ולאפליקציה playkids.tv(להלן: "השירות").

חברת מאסטר דיסק בע"מ (להלן: "פליי קידס TV" או "החברה") מקדמת בברכה את המשתמשים בשירותיה. השימוש בשירות, בתכנים המוצגים בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש בשירות ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלה.
פליי קידס TV מספקת שירות מנויים, שמאפשר למנויים שלנו גישה לסרטים ולתוכניות טלוויזיה ("תוכן של פליי קידס TV ") המוזרמים ("סטרימינג") דרך האינטרנט, באמצעות מכשירים מסוימים עם חיבור לאינטרנט, כמו למשל טלוויזיות, מחשבים ומכשירים אחרים ("מכשירים התומכים ב- פליי קידס TV ").
שירות פליי קידס TV מסופק לך באמצעות מאסטר דיסק בע"מ חברה בעירבון מוגבל הרשומה בישראל. תנאי השימוש מסדירים את השימוש שלך בשירות שאנו מספקים. המונחים "שירות פליי קידס TV "השירות שלנו" או "השירות", כפי שהם משמשים בתנאי השימוש, משמעותם השירותים ש פליי קידס TV מספקת לאיתור של תוכן של פליי קידס TV וצפייה בו, כולל כל התכונות והרכיבים הפונקציונליים, ההמלצות והביקורות, אתר האינטרנט וממשקי המשתמש, וכל פריטי התוכן והתוכנה הקשורים לשירות שלנו.
בטרם שימוש בשירות, הנך מתבקש לקרוא בעיון וקפידה את תנאי השימוש כפי שיובאו להלן. בעצם כניסתך לשירות תחשב כמי שמצהיר כי קרא את תנאי השימוש והינו מודע ומסכים לתנאי השימוש בשירות. הנך מסכים בזאת ומאשר את תחולתם של כל האמור והמוזכר בתקנון זה. אם אינך מסכים לאמור בתנאי תקנון האתר, הנך נדרש שלא לעשות שימוש באתר זה.
התנאים המנוסחים בתקנון האתר מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, ואולם מתייחסים באופן שווה לבני שני המינים.

בתקנון זה: "תכנים" – סרטים, כתבות, וידיאו, סינכרוניזציה בין תמונה לקול, משחקים, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול, שיועמדו לרשות הגולשים בשירות, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, בין אם הוא בבעלות החברה ובין אם הוא בבעלות צד ג', המאפשר לפליי קידס TV זכות שימוש בו.

תקנון זה מוסיף על יתר התקנונים הפרטניים המופיעים בשירות פליי קידס TV. במקרה של סתירות או אי התאמות בין תנאי תקנון זה לבין תנאי התקנונים הפרטניים האמורים, יגבר האמור בתקנונים הפרטניים על האמור בתקנון כללי זה בכל הקשור לשירותים.

האמור בתנאי שימוש אלה מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

הסבר כללי- מי אנחנו
" פליי קידס TV " הינה חטיבת התוכן לילדים של חברת מאסטר דיסק בע"מ,
כשלב נוסף בהתפתחות, החליטה החברה לפתח ולהקים שירות תוכן לילדים, בו יוכלו הילדים לבלות ולהעביר את שעות הפנאי בכיף ובהנאה תוך בחירה ממגוון רחב של תוכן המוצע באתר.
השירות "פליי קידס TV" הינו שירות הפועל ע"י רכישה של מנוי חודשי מתחדש המאפשר חווית צפייה בכל תכני האתר באופן חופשי ללא הגבלה וללא תשלום נוסף. התכנים באתר כוללים: צפייה בתוכן בסרטים ובסדרות לילדים, ובנוסף אזור משחקים וחנות לרכישת מוצרים, הצפייה בשירות היא בעזרת טכנולוגית Streaming ישירות ממחשבי החברה, ללא אפשרות הורדה למחשב הביתי.

אנו רואים בפלטפורמה זו קרש קפיצה לעולם המחר ועושים ככל שביכולתנו כדי להשיג רמת ביצוע, שירות ואמינות גבוהה יותר בכל יום והכול מתוך ראייה המתמקדת בכם הילדים. ומתוך כוונה להציע לכם את המיטב.

האתר פונה לחתך הגילאים 3-7 שנים באישור ההורים.

דרישות מינימום למחשב וחיבור אינטרנט
דרישות המינימום לחומרה לצורך צפייה בסרטים דרך שירות פליי קידס TV הם מחשב פנטיום עם מערכת הפעלה WIN XP לפחות וכרטיס קול. חיבור האינטרנט חייב להיות לפחות בנפח DOWNLOAD של 600Kb/s . מתחת לרוחב פס שכזה עלול הגולש להיתקל בבעיות רבות ברצף הצפייה ובתופעות BUFFERING שתחזורנה על עצמן.
המשתמש מצהיר כי באחריותו לדאוג לכך שהחיבור לאינטרנט שברשותו תקין וכל ציוד המחשבים המשמש לצפייה בסרטים ובתוכן המוצע דרך אתר פליי קידס TV תקין.
איכות התצוגה של תוכן בשירות פליי קידס TV תלויה במכשיר הנתון, ומושפעת ממגוון של גורמים, כמו מיקום גיאוגרפי, רוחב הפס ו/או מהירות החיבור שלך לאינטרנט. הזמינות של איכות HD, ‏‏ תלויה ביכולות של המכשיר ושל שירות האינטרנט שלך. לא כל פריטי התוכן זמינים בכל הפורמטים הגדרות ברירת המחדל להפעלה ברשתות סלולריות אינן כוללות תוכן ב-HD. לצפייה באיכות רגילה (SD) דרושה מהירות חיבור מינימלית של 0.5‎ Mbps,‏ אולם מומלץ להשתמש בחיבור מהיר יותר כדי ליהנות מאיכות וידאו משופרת. כדי ליהנות מתוכן באיכות HD (כלומר, רזולוציה של 720p ומעלה), מהירות ההורדה המומלצת היא לפחות 5‎ Mbps לתוכן מוזרם. כדי ליהנות מתוכן באיכות HD (כלומר, רזולוציה של 1080p ומעלה), מהירות ההורדה המומלצת היא לפחות ‎25.0 Mbps לסטרימינג. האחריות לכל החיובים על גישה לאינטרנט חלה עליך. פנה לספק שירות האינטרנט שלך לקבלת מידע על חיוביים אפשריים על שימוש בנתונים דרך האינטרנט. משך הזמן שיידרש עד שתוכל להתחיל לצפות בתוכן של פליי קידס TV תלוי במספר גורמים, כולל מיקום, רוחב הפס הזמין באותה עת, התוכן שבחרת והתצורה שנקבעה במכשיר שבו אתה צופה ב-פליי קידס TV.

הרשמה לשירות
גולש אשר ירצה להירשם כמנוי בתשלום לשירות פליי קידס TV יידרש למלא את פרטיו המזהים ולבחור לו שם משתמש וסיסמא על מנת שיוכל להיכנס לאתר וליהנות משירותיו בעתיד על בסיס שם המשתמש והסיסמא שבחר.
לידיעתך הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
חלק מהשירותים בשירות טעונים הרשמה וכך גם החברות בשירות . במסגרת ההרשמה תידרשו למסור מידע אישי, כדוגמת כתובת מייל, יישוב ועוד.
השבוע הראשון לשימוש באתר אינו כרוך בתשלום! "פליי קידס TV " מאפשרים לכם להתנסות וליהנות מהשירות וזאת בכדי לאפשר לכם לבדוק ולמצוא האם המערכת מתאימה לצרכים שלכם.

לאחר סיום תקופת הניסיון תוכלו לבחור האם להמשיך ולהשתמש בשירות תמורת תשלום חודשי קבוע. במידה ולא תהיו מעוניינים בהמשך השירות לאחר תקופת הניסיון, אנא עדכנו אותנו על כך במייל שאם לא כן, יחויב כרטיס האשראי שלכם באופן אוטומאטי לאחר תקופת הניסיון.

מייל: info@gozaly.co.il

פליי קידס TV מתחייבת לעשות את מרב המאמצים בכדי להגן על חיסיון הנתונים של הנרשמים לשירות, כמובן במסגרת החוק. צוות השירות מאחל לכם גלישה ושימוש מהנה בתכנים אשר מוצעים בשירות ,מקווים לראותכם בין חברנו.

השדות שחובה למלא יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכלו להירשם לשירותים ולפעילויות טעוני הרישום.
הנתונים שתמסרו בעת ההרשמה לשירות יישמרו במאגר המידע של פליי קידס TV.
עם רישומכם במאגר המידע של פליי קידס TV, תהא פליי קידס TV רשאית בהתאם להוראות הדין, לעשות בפרטי המאגר שימוש, בין היתר, לצורך דיוור מידע ותכנים אליכם (בדואר ו/או בדואר אלקטרוני).
שימו לב: כל משתמש ו/או הגולש יכול לפנות לפליי קידס TV ולבקש כי יסירו את פרטיו מהמאגר בכל עת ובלבד שעשה זאת מראש ובכתב.
בעת ההרשמה באתר תידרשו לבחור שם משתמש וסיסמא (להלן: "הסיסמא").

לתשומת לבכם, כל אדם שהסיסמא תגיע לידיו עשוי להשתמש בה במסגרת האתר ולבצע פעולות במקומכם. בשל החשש שאנשים שלא קיבלו רשות מכם יעשו שימוש לרעה בסיסמא שתקבלו, יש לשמור בסודיות את הסיסמאות. אם בכל זאת מישהו עשה שימוש בסיסמא שלכם ללא רשות מכם אנא הודיעו לנו.
אין לבחור או להשתמש בשם משתמש של אדם אחר בכוונה להתחזות אליו.
פליי קידס TV רשאית, אך לא חייבת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לא לאשר שם משתמש אשר היא סבורה כי הוא אינו הולם או פוגע.
בסיום ההרשמה תקבלו במייל שהזנתם במהלך הרישום את שם המשתמש והסיסמא כדי שתוכלו להתחיל ולהשתמש בשירות.
לאחר ביצוע הרשמה לאתר יכול הגולש להיכנס לאזור המנויים ולצפות בתוכן המוצע.
ההרשמה תתבצע באם התקיימו התנאים הבאים:
המזמין מחזיק ברשותו כרטיס אשראי ובגין ההזמנה ימסרו פרטי כרטיס אשראי שברשות ובבעלות הגולש הרשום לשירות.
המזמין כשיר ורשאי לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו בגיל 18 ומעלה.
תעריפי השירות

ידוע לי כי בהצטרפותי לשירות השבוע הראשון בחינם ( להתנסות ) ולאחר מכן אחויב אוטומטית (אלא אם אודיעכם אחרת) בדמי שימוש חודשיים מתחדשים בשירות כמפורט להלן
באמצעות כרטיס האשראי או באמצאות pay pal וזאת עפ"י החבילה שנבחרה על ידי

פירוט החבילות:

  • מנוי חודשי מתחדש חבילת אקסטרה סך 19.90 ₪ לחודש
  • מנוי חודשי מתחדש למוסדות חינוך סך של 500₪ לשנה

ידוע לי כי החיוב בגין השירות הינו בתום תקופת שבוע של התנסות ואינו מותנה בהפעלת השירות על ידי ו/א צפייה בתוכן /תכנים כלשהו/כלשהם.

ביטול
תוכל לבטל את המינוי שלך ל-פליי קידס TV בכל עת. הגישה שלך לשירות פליי קידס TV תימשך עד לסוף תקופת החיוב החודשית שלך. במידה המותרת בחוק הרלוונטי, לא יינתן החזר כספי על תשלומים במסגרת המינוי ואיננו מספקים החזר כספי או זיכוי על חודשים חלקיים או תוכן של פליי קידס TV שהמנוי לא צפה בו. כדי לבטל, עבור לדף 'החשבון שלך' ופעל לפי הנחיות הביטול. אם תבטל את המינוי, החשבון שלך ייסגר באופן אוטומטי בתום תקופת החיוב הנוכחית. כדי לראות מתי החשבון שלך ייסגר, לחץ על 'פרטי חיוב' בדף 'החשבון שלך'.

צפייה בסרטים
לקוח רשום באתר אשר נרשם כמנוי , יוכל לצפות בתכנים מכל מחשב המחובר לאינטרנט העומד בדרישות החומרה המינימאליות וברוחב הפס המינימאלי לשם צפייה באופן תקין בסרט.
אין להעביר את שם המשתמש והסיסמא לאדם אחר!
לא תינתן האפשרות לכניסה בו זמנית משני מחשבים שונים ע"י אותו שם משתמש וסיסמא!
שירות פליי קידס TV וכל פריט תוכן שתצפה בו באמצעות השירות נועדו אך ורק לשימושך האישי והלא מסחרי. במסגרת המינוי שלך ל- פליי קידס TV, אנו מעניקים לך רישיון מוגבל, לא בלעדי ובלתי ניתן להעברה לגשת לשירות פליי קידס TV ולצפות בתוכן של פליי קידס TV. איננו מעבירים לך שום זכות, קניין או עניין למעט הרישיון המוגבל המתואר לעיל. אתה מתחייב שלא להשתמש בשירות במסגרת של מופעים ציבוריים.

התחייבות ואחריות האתר
הסרטים והתכנים המשודרים דרך אתר/אפליקציה "פליי קידס TV" אינם מייצגים דעה של מי מבעלי האתר ומובאים לשידור כפי שמפיקי ועורכי התכנים הפיקו אותם ללא כל שינוי או עריכה מצד אתר/אפליקציה גוזלי. הצפייה בסרטים הינה על אחריות הצופה בלבד ולא תהיינה כל תלונה מצד הצופים על איכות התכנים, המסרים והפרסומות המופיעים בתוך הסרטים.
יתכן כי באתר יופיעו קישורים לאתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם. מאחר ולגוזלי אין שליטה על אתרי אינטרנט ומקורות שכאלה, הנך מאשר ומסכים כי גוזלי אינה אחראית לזמינותם של אתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם, לתכנים, פרסומות, או חומרים אחרים ("החומרים") שנמצאים באתרים או מקורות כאלו. כמו כן הנך מאשר ומסכים כי "גוזלי"TV לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף ו/או הפסד ו/או הוצאה לרבות עגמת נפש שייגרמו לך או לרכושך עקב חשיפה ו/או שימוש באתרי אינטרנט ו/או מקורות אחרים כאמור, לרבות בכל חומר מהחומרים.

פרסום תמונות באתר
התמונות המופיעות באתר באות לתת מידע ראשוני על הסרטים על שמם ועל השחקנים והמשתתפים בהפקת הסרטים.
אין בתמונות המופיעות כל מסר או התחייבות לתוכן הסרט ואיכותו…

הוספה או הורדה של סרטים ותכנים
פליי קידס TV שומרת לעצמה את הזכות להוסיף או להוריד ,סרטים ו/או תכנים מהאתר לפי שיקוליה המקצועיים והעסקיים וזאת ללא כל הודעה מוקדמת.

שינויים באתר
פליי קידס TV שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת ומכל סיבה שהיא וזאת ללא כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצידה.
בכל עת, רשאית פליי קידס TV לבצע שינויים או עדכונים בתקנון זה. בשימושך בשירות, הנך מסכים בזאת להיות כפוף לאמור בתקנון ועליך לחזור ולהתעדכן אודות השינויים שיבוצעו בתנאי התקנון.
פליי קידס TV רשאית לסגור את השירות ולשנות, מעת לעת, את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש. על כן, לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פליי קידס TV בקשר לכך.

השימוש באתר
השימוש והגלישה בשירות ניתן לשימוש כמות שהוא (“AS IS”). לא תשמע ו/או תתקבל ו/או תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי פליי קידס TV ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, מאפייניו והתאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

תקינות האתר
פליי קידס TV תעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של השירות ושימושו הרציף ע"י כלל המשתמשים. יחד עם זאת, פליי קידס TV אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יתקיים בבטחה ללא טעויות ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשבי פליי קידס TV.
פליי קידס TV אינה מתחייבת שהשירות הניתן לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהא חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי פליי קידס TV, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל פליי קידס TV או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, ו- פליי קידס TV לא תהא אחראית לכל נזק – ישיר או עקיף – עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.
אין החברה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור מסוים באתר החברה אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך. יתכן שתמצא שתכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם, או שהנך סבור כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. פליי קידס TV אינה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים הויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

מבלי לגרוע מן האמור, החברה אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר החברה ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

איסוף וקבלת מידע
בגלישה בשירות " פליי קידס TV " ובשימוש בשירותים הנך מסכימה כי " פליי קידס TV " תעשה שימוש בפרטיך לשם קבלת עדכונים ו/או חומר ו/או מידע פרסומי ו/או שיווקי באמצעות כתובת ה-e-mail שלך. אם אינך מסכימה לכך עליך להודיע על כך בכתב ל" פליי קידס TV ".
עם רישומך במאגר המידע של " פליי קידס TV " , תהא " פליי קידס TV " רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי – בין אם מדובר במידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מדובר במידע שתקבל " פליי קידס TV " לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. מידע זה ישוגר לתיבת הדואר האלקטרוני המשמשת אותך. באם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסחרי כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי באמצעות פניה ל" פליי קידס TV " .
כאמור תהא רשאית פליי קידס TV להשתמש בפרטים שנמסרו ע"י הגולשים בשירות וזאת לצורך שיפור השירותים המוענקים ע"י מפעילי האתר. כמו כן, תהא שמורה הזכות למפעילי השירות להעביר מידע זה לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים וזאת לשם ניתוח סטטיסטי. המידע המועבר לא יזהה את המשתמש אישית ולא יכלול מידע רגיש כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות.

שמירת מידע
פליי קידס TV נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל שניתן, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי לאתר, נעשית באופן מוצפן ועל פי התקנים, ברם, יתכנו מקרים שאינם בשליטת פליי קידס TV ו/או הנובעים מכוח עליון. במקרים אלו, לא תהיה פליי קידס TV אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר ו/או עקיף שיגרם למזמין ו/או למי מטעמו במידה ומידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
סיסמאות וגישה לחשבון. המנוי שיצר את חשבון פליי קידס TV ואשר החיוב מתבצע דרך אמצעי התשלום שלו ('בעל החשבון') הוא בעל הגישה והשליטה בחשבון פליי קידס TV ובמכשירים המשמשים לגישה אל השירות שלנו. כדי לשמור על השליטה בחשבון ולמנוע מאחרים את הגישה אליו (כולל פרטים על היסטוריית הצפייה), נדרש בעל החשבון לפקח על המכשירים המשמשים לגישה אל שירות פליי קידס TV. כמו כן, עליו להימנע מחשיפת הסיסמה או פרטי אמצעי התשלום הקשורים לחשבון. אתה נושא באחריות לעדכון של הפרטים שאתה מוסר לנו בנוגע לחשבון שלך ולשמירה על דיוקם. אנו רשאים לבטל את תוקף החשבון שלך או להשעותו כדי להגן עליך, על פליי קידס TV או על השותפים שלנו מגניבת זהות או מהונאות אחרות.
אחריות והגבלת חבות. שירות פליי קידס TV מסופק "כמות שהוא", ללא אחריות או תניה. באופן מיוחד, איננו ערבים לכך שהשירות שלנו יתנהל ללא שיבושים או שגיאות. אתה מוותר בזאת על כל תביעה נגדנו בגין נזק מיוחד, עקיף או תוצאתי. אין בתנאים אלה כדי להגביל פריטי אחריות שאין עליהם פטור או זכויות הגנה המגיעות לך כצרכן על פי החוקים במדינה שבה את חי.
פטור מתביעה ייצוגית. במידה שהדבר מותר על פי החוק הרלוונטי, אתה ו- פליי קידס TV מסכימים כי כל צד רשאי להגיש תביעה כלפי הצד שכנגד בלבד, כישות נפרדת, אך לא כמבקש ולא כשותף בתביעה ייצוגית. יתרה מזו, במידה שהדבר מותר על פי החוק הרלוונטי, אלא אם תושג הסכמה אחרת בינך לבין פליי קידס TV, אף ערכאה לא תורשה לאחד תביעות של יותר מאדם אחד עם התביעות שלך או לשבת בדין בדרך אחרת במשפט בגין תביעה ייצוגית

קניין רוחני
זכויות קניין הרוחני באתר על כל האלמנטים שבו הכוללים בין היתר אך לא רק, זכויות יוצרים, סימני המסחר, מאגרי המידע, פטנטים, הידע, מידע סודי ואיסוף המידע האישי של הספקים והגולשים הינו בבעלותה ו/או בשליטתה הבלעדית של פליי קידס TV, אלא אם צוין מפורש אחרת.
כל סימני המסחר המופיעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של פליי קידס TV או בבעלותו של צד אחר. שימוש כלשהו בלתי מורשה בסימני המסחר האמורים אסור בהחלט. כמו כן אסור השימוש בסימני המסחר של פליי קידס TV ללא אישור והסכמה מראש ובכתב – ככישורית, בשם מוצר ו/או בפרסום כלשהם כסימן מסחרי, או חלק ממנו ו/או כל שימוש אחר על ידי מי שלא קיבל את אישורה של פליי קידס TV.

זכויות יוצרים
כל הדפים והתכנים המצויים באתר הם רכושה של פליי קידס TV. אין להעתיק או לפרסם כל חלק מן הדפים ו/או התכנים ללא הסכמתה המפורשת בכתב של פליי קידס
חל איסור לבצע או להציע קישור לאתר, לרבות באמצעות קישורים עמוקים (Deep Links), אלה באמצעות קישורים לכתובת www.playkids.co.il כמו כן, אין להציג אתר זה, או תכנים הכלולים בו, במסגרת שימוש בטכנולוגיה מסוג "מסגרת" (Framing) או כל טכנולוגיה אחרת באמצעותה מוצגים תכנים מאתר זה באופן משולב, ללא הסכמה מראש ובכתב שלנו
האתר והתוכן בו מוגנים ע"י חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל וכן אמנות בינלאומיות בהתאם לחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. כל התוכן המצוי באתר הינו לשימוש פרטי בלבד למשתמשיו.
ידוע למשתמש באתר, והוא מסכים לכך, כי אסור לו בשום מקרה להפר את זכויות היוצרים של מפעילי האתר ו/או בעלי הזכויות בסרטים והוא מתחייב לפצות ו/או לשפות את מפעילי האתר, מיד עם דרישתם הראשונה בכל מקרה שבאשמו ו/או בפעולותיו גרם בעצמו ו/או באמצעות אחרים להפרת זכויות היוצרים של פליי קידס TV ו/או בעלי זכויות אחרים.

פרסום באתר
פליי קידס TV אינה אחראית בשום אופן שהוא לפרסומות המופיעות באתר, הופעת הפרסומות באתר אינו מעיד על חסותה של פליי קידס TV ו/או אחריותה ו/או התחייבותה על המפרסם, המוצר, השירות המפורסם, איכותו, נכונותו ו/או דיוקו של הפרסום.

סמכות שיפוט
השימוש באתר ותנאי תקנון זה, כפופים לחוקי מדינת ישראל. כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה הנוגעת לתנאי תקנון זה ו/או לשימוש באתר יהיו בסמכות שיפוט בלעדית של בית המשפט המוסמך בתל אביב.

שימושים אסורים

ראשית, קו מנחה בעניין הוא ששימוש שלא הותר במפורש הנו אסור!
אין להציג את האתר ו/או עמודים המצויים בו בכל אתר אחר
חל איסור מוחלט לבצע באתר, ו/או בשירותים ו/או בתכנים, או בכל חלק מהם, אחד או יותר מן השימושים הבאים:
להעתיק, לשכפל, להעביר לאחר, להדפיס, לשדר, להשמיע בפומבי, לעשות שימוש מסחרי, ליצור יצירה נגזרת, לפרסם, להציג או לשנות את התוכן הכלול באתר, לשנות ו/או לחשוף את קוד המקור של האתר ו/או לעשות שימוש בסימן מסחר רשום או בלתי רשום של פליי קידס TV ו/או של כל צד שלישי ו/או להפר בכל צורה אחרת את זכויות הקניין הרוחני של פליי קידס TV ו/או של כל צד שלישי שקניינם הרוחני מוצג ו/או מופיע באתר ו/או בכל חלק ממנו, להציג אתר זה כחלק מאתר אחרframing) .)

הנכם מתחייבים בזאת לפצות ולשפות את פליי קידס TV ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרמו לה ו/או הוצאה שתיאלץ לשאת עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

פניה לשירות
לבירורים שונים ונוספים ניתן לפנות למפעילי השירות באמצעות דואר אלקטרוני מהקישור באתר "צור קשר" או לשלוח מייל לכתובת info@playkids.co.il ונענה בהקדם האפשרי.
המנוי מסכים ומתחייב בזאת לשלם את כל החשבונות של המנוי בהתאם לתנאים המפורטים להלן ולתקופה המפורטת להלן..
חיוב כרטיס האשראי של המנוי ייעשה במועד רישום המנוי, כמנוי לשירותי האתר, או לאחר סיום תקופת הניסיון באם ניתנה תקופת ניסיון חינם, בהתאם לתקופה לחבילה שנבחרה ע"י המנוי
המנוי רשאי, בכל עת, לבטל את המנוי בהודעה בכתב ל" פליי קידס TV ". המנוי לא יהא זכאי לקבל החזר כספי בגין ביטול המנוי לפני תום התקופה.

" פליי קידס TV " שומרת על זכותה לעדכן מחירים ו/או את דרך החיוב בעבור שירותי השירות

לפליי קידס TV הזכות להביא הסכם זה לידי סיום בכל מקרה של אי עמידה בתנאי ומועדי התשלום, וזאת מבלי לגרוע מזכותה לפעול לגביית החוב בכל האמצעים העומדים לה על פי דין ו/או הסכם זה

ובנוסף, אנא שים לב גם לדברים הבאים:
לתשומת ליבך כי איכות השירות, רציפותו וקיומו אינם מובטחים, ומושפעים בין השאר מגורמים שאינם בשליטתנו, לרבות תקלות במערכת ובמערכות אחרות הקשורות לפעולתה, תקלות ברשת החשמל, בזמינות רשת האינטרנט שלך (תשתית או ספק גישה או ציוד), אנו לא מתחייבים לטיב השירות, זמינות השירות, ולהעדר שיבושים או תקלות, כולל בצפייה ולא נהיה אחראים באופן כלשהו בגין שיבושים או הפרעות או הפסקות בשירותו. כמו כן, שימושך בשירות ואיכות הצפייה בתכנים, תלויים בין היתר במאפיינים שאינם תלויים בנו כגון המכשירים בהם הינך עושה שימוש, מאפייני חומרה או תוכנה, מהירות הגלישה בפועל או רוחב הפס שלך בכל זמן נתון. לא נוכל להתחייב כי השירות יתמוך בצפייה בכל תוכן או באיכות צפייה מסוימת לרבות מקום בו יופיע סמליל HD .לידיעתך, יתכן והתוכן המועבר במסגרת האפליקצייה יועבר בשיהוי או באיכות פחותה מהעברתו במסגרת שירות
עם הצטרפותך לתוכנית ייעשה שימוש במידע שנצבר וייצבר לגביך, תוך כדי הרישום והשימוש בכלל השירותים אותם מספקות החברה, בין השאר, לצורך טיוב והוספה למידע הקיים כבר במאגר המידע הרלוונטי, לצורך התאמת מוצרים ושירותים ולצורך פניות למתן הצעות ומבצעים המותאמים לך במגוון הערוצים. המידע המטוייב יישמר במאגרי המידע הממוחשבים של החברה
אם תעשה שימוש באחת הרשתות החברתיות, במסגרת השירות, אנו או מי מטעמנו נהיה רשאים לאסוף, להחזיק ולהשתמש במידע גם אודות הפעולות והשימושים שבוצעו במסגרת הרשתות החברתיות. השימוש וכל הפעולות שיבוצעו על ידך במסגרת רשתות חברתיות וקישור לשירות הינן על פי בחירתך והחלטתך, והינך נושא באופן בלעדי באחריות לכל תוצאה הנובעת מכך
החברה תהיה רשאית להעביר לאחר את זכויותיה והתחייבויותיה על פי ההסכם, בשלמותו או בחלקו, ובתנאי שזכויותיך על פי ההסכם לא יפגעו כתוצאה מהעברה. היה ויתקיימו התנאים האמורים לצורך התרת ההעברה, ניתנת בזאת הסכמתך להעברה כאמור ולכך שיימסרו כל הפרטים והמידע, לרבות בעניין אמצעי התשלום, המצויים בידי החברה בקשר עם אספקת השירותים לך.
דיני מדינת ישראל יחולו על הסכם זה, על המסמכים הנזכרים בו או הקשורים אליו ועל הנובע ממנו. מקום השיפוט הייחודי בכל הקשור בהסכם והנובע ממנו הינו בית המשפט המוסמך בישראל.